arrow_backBack to job offers

Technical Support Specialist with German/French

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Obsługa incydentów wsparcia 1 i 2 linii, zgodnie z ich priorytetem
  • Analiza i ocena infrastruktury pod kątem problemów, zagrożeń dla bezpieczeństwa, wydajności i kompatybilności aplikacji i danych
  • Koordynacja, identyfikacja i rozwiązywanie problemów związanych z awariami i wydajnością systemów lokalnych
  • Zarządzanie wymianą systemów, w tym instalacją, migracją i wycofywaniem z użytku sprzętu i oprogramowania
  • Tworzenie lokalnej dokumentacji dla oprogramowania, drukarek, komputerów stacjonarnych, serwerów oraz innych urządzeń i procesów sieciowych

  • Bardzo dobrą znajomość języka francuskiego/niemieckiego i angielskiego
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z systemami Microsoft Client/Server i systemami sieciowymi
  • Bardzo dobrą znajomość standardowych systemów operacyjnych Microsoft Applications/Workstation (tj. Windows Windows 10, OS X, MS-Office)
  • Dobre umiejętności planowania, organizowania i koordynacji zadań

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.