30-08-2021 |

Senior Big Data Developer

Twoje zadania:

  • Praca przy produkcie który umożliwia: predykcyjne utrzymanie urządzeń i komponentów klienta
  • Stałe monitorowanie urządzeń i proaktywna wymiana części
  • Predykcyjne utrzymanie komponentów urządzeń
  • Rozwiązywanie problemów
  • Wkład w nowe projekty i funkcje urządzeń klienta

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w Data Science lub Big Data
  • Znajomość : PySpark i SparkSQL (must have)
  • Dobra znajomość języka Python (numpy, scipy, scikit-learn, tensorflow, matplotlib) oraz/lub R
  • Dobra znajomość SQL
  • Doświadczenie w pracy : Impala, Pig, Hive [hadoop]
  • Doświadczenie z narzędziami do przetwarzania Big Data
  • Podstawowe umiejętności w zakresie wizualizacji danych liczbowych

Oferujemy:

  • Możliwość realizowania ciekawych i wymagających projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę
  • Stabilne warunki zatrudnienia (UoP lub B2B)
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdanej
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.