arrow_backWróć do ofert pracy

Analityk Biznesowy

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy (m.in. praca zdalna)
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w szerokim zakresie
  • Praca przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej
  • Spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, ciekawe pakiety benefitów
  • Stabilność zatrudnienia i przyjazna atmosfera pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne
  • Znajomość procesów tworzenia oprogramowania w oparciu o metodyki zwinne
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowych projektach
  • Umiejętność tworzenia oraz korzystania z dokumentacji funkcjonalnej i technicznej
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność analitycznego myślenia
  • Zdolność organizacji pracy

Obowiązki:

  • Analiza wymagań biznesowych i projektowanie zmian do funkcjonującego systemu informatycznego
  • Tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań i dokumentacji
  • Współpraca z innymi zespołami projektowymi i działami w organizacji

Mile widziane:

  • Znajomość UML
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania narzędzi dla UML

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.