arrow_backWróć do ofert pracy

Asystent ds. Szkoleń Technicznych

Polska

Twoje zadania:

  • zarządzanie kursami w systemie szkoleń e-learningowych (Learning Management System – LMS):
  • tworzenie kursów i klas na platformie,
  • zapisywanie uczestników do poszczególnych szkoleń,
  • tworzenie raportów, aktualizowanie danych w systemie
  • kontakt z pracownikami oddziałów firmy na całym świecie (komunikacja w języku angielskim) i wsparcie ich w poruszaniu się po platformie szkoleniowej
  • tworzenie procedur usprawniających przekazywanie i aktualizację danych w systemie

Umiejętności wymagane:

  • język angielski na poziome B2 (swobodna komunikacja i rozumienie)
  • znajomość programu Microsoft Excel na poziomie minimum dobrym
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole
  • umiejętność pracy z ludźmi (wymagana spora cierpliwość)
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność priorytetyzacji zadań

Mile widziane:

  • znajomość standardów technicznych SCORM
  • podstawowa znajomość SQL

Oferujemy:

  • elastyczność godzin pracy i możliwość pracy zdalnej
  • ciekawe i wymagające projekty realizowane przez stale rozwijający się zespół
  • świetną atmosferę
  • stabilne warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju
  •  szansę kreowania własnej kariery
  • udział w międzynarodowym projekcie

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.