arrow_backWróć do ofert pracy

Asystent Działu Sprzedaży

Lublin

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę – u nas naprawdę taka jest
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Wyszukiwanie i kwalifikacja potencjalnych klientów firmy (Internet, LinkedIn)
  • Prezentowanie oferty oraz zachęcanie potencjalnym klientów do rozpoczęcia współpracy z firmą
  • Przeprowadzanie kampanii e-mailingowych
  • Budowanie I zarządzanie bazą kontaktów
  • Współpraca z działem handlowym
  • Raportowanie efektów pracy w bazie kontaktów

  • Umiejętności wyszukiwania na Internecie/Linkedinie/etc firm oraz kontaktów
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Doświadczenie w korespondencji biznesowej w języku angielskim
  • Cechy takie jak skrupulatność oraz nastawienie na realizację celów

Mile widziane:

  • Widza z zakresu IT

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.