arrow_backWróć do ofert pracy

Asystent/ka ds. Administracyjno – biurowych

Warsaw

Oferujemy:

  • elastyczność godzin pracy
  • ciekawe i wymagające projekty realizowane przez stale rozwijający się zespół
  • świetną atmosferę
  • stabilne warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju
  • szansę kreowania własnej kariery

Twoje zadania:

  • organizowanie i koordynowanie wyjazdów służbowych oraz ich rozliczanie
  • organizowanie spotkań służbowych oraz wyjazdów integracyjnych
  • realizacja zadań administracyjno-biurowych:
  • przygotowanie i edycja dokumentów w MS Office oraz ich archiwizacja
  • współpraca z urzędami
  • zarządzanie obiegiem korespondencji oraz dokumentami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • weryfikacja stanu oraz zamawianie artykułów biurowych, kuchennych, odbiór artykułów od kuriera i ich dystrybucja w biurze
  • nadzór nad prawidłowym i terminowym przepływem informacji
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług dla firmy
  • współtworzenie pozytywnego wizerunku spółki
  • wsparcie działu operacyjnego w bieżących obowiązkach

  • wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dobrą i praktyczną znajomość MS Office (Excel, Word itd.)
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • bardzo dobrą organizację własnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami