arrow_backWróć do ofert pracy

AWS / EKS Developer

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Pełnienie funkcji Kubeflow SME dla zespołu projektowego, który opracowuje platformę do nauki maszynowej z wykorzystaniem Amazon EKS
  • Udział w projektowaniu architektury EKS i usług środowiskowych
  • Wykonywanie prac instalacyjnych, konfiguracyjnych oraz innych zadań administracyjnych
  • Badanie i rozwiązywanie problemów
  • Przestrzeganie najlepszych praktyk DevOps w celu zautomatyzowania procesu wdrożeniowego

  • Kompetencje w zakesie tworzenia architektury EKS/AWS (znajomość: Python, CloudFormation, Kustomize)
  • Znajomość koncepcji sieci AWS (VPC Networking, ALB, API Gateway)
  • Znajomość koncepcji bezpieczeństwa i uwierzytelniania AWS (IAM user/roles, Cognito)
  • Znajomość technologii związanych z mikrousługami (Lambda, Docker)
  • Bardzo dobrą znajomość najlepszych praktyk CI/CD (GitLab, ArgoCD)
  • Biegłą znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Certyfikat: Certified Kubernetes Administrator (CKA)
  • Znajomość: CDK with Python, CodeCommit, CodeBuild, CodePipeline, ECR
  • Doświadczenie w obszarze Data Science oraz znajomość koncepcji Machine Learning

Zatrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.