arrow_backWróć do ofert pracy

Backend Developer

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy Ś
  • wietną, niekorporacyjną atmosferę
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów Możliwość pracy zdanej

Twoje zadania:

  • Praca na platformie opartej na Spotfire – platforma analityki wizualnej umożliwiająca eksploracyjną analizę danych biomarkerów w pRED Oncology
  • Przeprojektowanie przetwarzania danych i integracji back-end
  • Prototypowanie i implementacja przepływów pracy związanych z pobieraniem, przetwarzaniem i integracją danych
  • Testowanie i poprawianie wydajności
  • Dokumentowanie wdrożonych rozwiązań

  • 5+ lata doświadczenia w programowaniu w Python (numpy, scipy, scikit-learn, tensorflow, matplotlib)
  • Doświadczenie w posługiwaniu się językiem SQL
  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania
  • Umiejętność efektywnej komunikacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.