arrow_backWróć do ofert pracy

C++ Developer [rekrutacja online]

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Pojektowanie oraz tworzenie oprogramowania w języku C++
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności oraz utrzymanie już istniejących
  • Współpraca z Product Ownerem oraz Project Managerami w celu utrzymania spójnej wizji produktu
  • Współpraca z Front-end Developerami w celu stworzenia narzędzia przyjaznego użytkownikowi
  • Udział w tworzeniu dokumentacji projektowej

  • Ukończone studia wyższe, kierunkowe
  • + 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w roli C++ Developera
  • Wiedzę popartą doświadczeniem w obszarze: C++, SQL
  • Znajomość wzorców oraz narzędzi: Eclipse, SVN, JIRA
  • Wiedzę oraz doświadczenie z zakresu obliczeń naukowych
  • Zdolność do szybkiej nauki nowych bibliotek dedykowanych do rozwiązań komercyjnych
  • Doświadczenie w nadzorowaniu i wsparciu zespołu developerskiego
  • Doświadczenie w pracy w projektach prowadzonych w Agile
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (minimum poziom B1)
  • Wcześniejsze doświadczenia we wdrażaniu oprogramowania dla aplikacji z dziedziny nauk przyrodniczych, w szczególności biologii obliczeniowej

Mile widziane:

  • Doświadczenie z Matlabem

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.