arrow_backWróć do ofert pracy

Cloud Security Consultant

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Praca nad projektami w zakresie bezpieczeństwa stacji roboczych w oparciu o licencje Microsoft M365
  • Kontakt z klientem i analiza potrzeb
  • Projektowanie rozwiązania w kontekście infrastruktry Klienta
  • Prowadzenie projektu
  • Przygotowanie dokumentacji

  • Wiedzę w zakresie Microsoft Azure (Infrastructure / Security)
  • Doświadczenie z platformą Office 365 (Exchange Online, SharePoint, OneDrive, Teams)
  • Doświadczenie w implementacji i zarządzaniu środowiskiem klienckim (Azure AD i Intune)
  • Znajomość usług z obszaru bezpieczeństwa chmury publicznej opartej o Microsoft 365 (np. MFA, ATP, Azure Information Protection)
  • Doświadczenie w zakresie CloudApp Security, ATA
  • Wiedzę w zakresie licencjonowania i zarządzania subskrypcjami Azure oraz Office 365
  • Doświadczenie w rozwiązaniach Windows Server (AD, ADFS, PKI)
  • Znajomość języka angielskiego

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.