arrow_backWróć do ofert pracy

Data Analyst [rekrutacja online]

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Komunikacja z biznesem oraz zespołem developerskim
  • Prezentowanie w przystępny sposób złożonych danych różnym grupom odbiorców
  • Analiza danych w celu rozwiązywania problemów biznesowych (podział dużych, złożonych problemów na poszczególne części składowe w celu znalezienia najlepszego rozwiązania, analiza zależności między danymi)

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze analizy złożonych danych
  • Umiejętność współpracy z biznesem oraz doświadczenie w zbieraniu wymagań
  • Umiejętność zrozumienia procesów biznesowych i systemowych
  • Praktyczne doświadczenie w pisaniu zapytań SQL
  • Doświadczenie w opracowywaniu i analizowaniu dużych ilości danych pochodzących z kilku źródeł
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.