arrow_backWróć do ofert pracy

Data Engineer

Twoje zadania:

  • Praca nad cyfrowym produktem klienta, który umożliwia przewidywalne utrzymanie urządzeń i komponentów klienta
  • Poprawa efektywności organizacji wsparcia (rozwiązywanie problemów)
  • Wkład w nowe projekty i funkcje urządzeń klienta

  • Doświadczenie w rozwoju Kafka lub podobnym rozwoju streamingu (AWS kinesis, GC dataflow, solace itp.)
  • Doświadczenie w zarządzaniu Kafka na platformie Heroku
  • Doświadczenie z narzędziami automatyzacji takimi jak Jenkins, Docker i Kubernetes
  • Doświadczenie z praktykami devops takimi jak CI/CD
  • Doświadczenie w tworzeniu i administrowaniu on-premise / cloud Kafka platform, które obejmuje tworzenie kopii zapasowych i mirroring brokerów Kafka Cluster
  • Znajomość języka angielskiego B2/C1

Oferujemy:

  • Możliwość realizowania ciekawych i wymagających projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę
  • Stabilne warunki zatrudnienia (UoP lub B2B)
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami