arrow_backWróć do ofert pracy

DevOps Engineer

Polska

Obowiązki:

  • Wsparcie narzędziowe procesów: Continuous Integration/Continuous Delivery/Continuous Deployment
  • Automatyzacja procesów w zakresie wytwarzania oprogramowania (IAC)
  • Wsparcie zespołów programistycznych przy działaniu środowisk testowych i produkcyjnych
  • Monitorowanie dostępności systemów oraz ich wydajności

Szukamy Ciebie jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD (m.in. GIT, SVN, Jenkins, Maven)
  • Znajomość środowiska Linux
  • Znajomość środowisk chmurowych: AWS (EC2, RDS, Lambda, API Gateway)
  • Doświadczenie w konteneryzacji rozwiązań: Docker/Docker-compose, Kubernetes
  • Znajomość chmur obliczeniowych: OpenStack
  • Znajomość Ansible i/lub Terraform
  • Znajomość języka Python (praca ze skryptami)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację

Mile widziane:

  • Doświadczenie w automatyzowaniu procesów tworzenia obrazów (Docker) ze środowiskiem R

Oferujemy:

  • Możliwość realizowania ciekawych i wymagających projektów
  • Stabilne warunki zatrudnienia (UoP lub B2B)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę – u nas naprawdę taka jest 😊
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami