arrow_backWróć do ofert pracy

DevOps [rekrutacja online]

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdanej

Twoje zadania:

  • Usprawnianie procesu build’owego i release’owego rozwijanych aplikacji
  • Integracja i konfiguracja narzędzi
  • Rozwój mniejszych funkcjonalności systemu

  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności programistyczne w obszarze C#/.Net
  • Doświadczenie w rozwijaniu automatycznych procesów budowania na platformie Azure DevOps
  • Umiejętność integracji i konfiguracji systemów z wykorzystaniem SonarQube, InstallShield, Elasticsearch
  • Doświadczenie w pracy z Confluence
  • Dobrą znajomość języka angielskiego, pozwalająca na czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.