arrow_backWróć do ofert pracy

Front-end Developer [rekrutacja online]

Array

Oferujemy:

  • Praca przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii.
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdanej

Twoje zadania:

  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami.
  • Implementacja nowych rozwiązań w technologii Angular 8
  • Uczestnictwo w spotkaniach SCRUM.
  • Współpraca z innymi zespołami projektowymi i działami w organizacji.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Mile widziana znajomość: Angular 2+
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowych projektach.
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.