arrow_backWróć do ofert pracy

Fullstack Web Application Engineer [Rekrutacja Online]

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Implementacja nowych rozwiązań w technologii Python
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Praca nad projektem związanym z genomiką
  • Projektowanie  i wdrażania wydajnej integracji danych celu wsparcia interaktywnych aplikacji internetowych do analizy danych i ulepszenia obsługi danych JS

  • 4+ lata doświadczenia w programowaniu w Python
  • Wiedzę specjalistyczną w zakresie nowoczesnego JS (ES6), EFS (python)
  • Wiedzę specjalistyczną w zakresie wysokowydajnych systemów sieciowych wykorzystujących Python/Dask
  • Doświadczenie w samodzielnym szukaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Doświadczenie pracy z nowoczesnymi systemami baz danych (np. MongoDB)
  • Otwartość do nauki nowych technologii oraz podstaw bioinformatyki
  • Biegłą znajomość języka angielskiego
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.