arrow_backWróć do ofert pracy

Inżynier Serwerów Aplikacyjnych

Warszawa

Oferujemy:

  • ciekawe i wymagające projekty
  • dostęp do najnowszych technologii
  • stabilne warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju
  • pakiet benefitów pracowniczych

Twoje zadania:

  • zapewnienie ciągłości działania aplikacji
  • instalacja, konfiguracja, utrzymanie i aktualizacja serwerów aplikacyjnych
  • podnoszenie bezpieczeństwa środowisk oraz dbałość o ich dostępność i wydajność
  • analiza złożonych problemów i usuwanie awarii
  • opracowywanie dokumentacji technicznej

  • min. 3-letnie doświadczenia w pracy przy utrzymaniu serwerów aplikacyjnych, w szczególności Oracle WebLogic Server (także w konfiguracji klastrowej) i jBoss w środowisku produkcyjnym na platformach UNIX, Linux oraz Windows
  • znajomość komponentów: Oracle Enterprise Manager, Oracle Service Bus, posiadanie min. certyfikatu Oracle Certified Associate, Oracle Weblogic Server 11g lub 12c System Administration
  • biegła znajomość zagadnień związanych z aktualizacją (update/upgrade, patch management) instancji serwerów aplikacji Oracle w środowisku klastrowym
  • biegła znajomość zagadnień rozwoju i strojenia serwerów aplikacji Oracle
  • praktyczna znajomość systemu operacyjnego Unix oraz Linux (Red Hat)
  • doświadczenie w tworzeniu skryptów shell oraz programów batch w Windows

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.