arrow_backWróć do ofert pracy

iOS Developer [rekrutacja online]

Warszawa/Poznań

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Programowanie natywnych aplikacji mobilnych dla systemu iOS
  • Utrzymywanie i rozwijanie aplikacji, dodawanie nowych funkcjonalności
  • Wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych
  • Rozwój change requestów
  • Praca w oparciu o metodyki zwinne (Agile, Scrum) zarządzania projektem
  • Utrzymywanie jakości kodu oraz jego zgodności z firmowymi standardami

  • 3 + lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczną znajomość języka Swift 3.x/4.x
  • Znajomość Core Foundation, UIKit, Core Data, Core Animation, REST API
  • Znajomość narzędzi Git, Jenkins lub Bamboo, Confluence oraz JIRA
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w realizacji komercyjnych projektów międzynarodowych
  • Dobrą znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne

Mile widziane:

  • znajomość Bash
  • znajomość Grand Central Dispatch
  • znajomość języka Objective-C, C, C++, JavaScript, Python
  • znajomość Carthage, CocoaPods, Gradle, SwiftGen, AppDynamics, Firebase
  • znajomość wzorców architektonicznych MVC, MVP, MVVM i Viper

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.