arrow_backWróć do ofert pracy

Java Developer [rekrutacja online]

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Wytwarzanie oprogramowania zgodnie z założeniami projektu
  • Udział w tworzeniu architektury systemu
  • Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Odpowiedzialność za integrację systemu z innymi komponentami
  • Tworzenie dokumentacji technicznej projektu

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedzę, popartą doświadczeniem w zakresie następujących technologii: Java 8+, JPA/Hibernate, Spring Boot 2+ (Data, Cloud, Web, Security), Rest/SOAP, Git, TDD
  • Znajomość wzorców projektowych i potrafisz je zaimplementować
  • Znajomość dobrych praktyk programowania obiektowego, SOLID
  • Doświadczenie w projektach prowadzonych w metodyce scrum
  • Umiejętność pracy na styku z biznesem

Mile widziane:

  • Znajomość technologii PostgreSQL, DDD, Docker Swarm/Kubernetes, CI/CD, Angular, Spock
  • Znajomość architektury hexagonalnej

zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.