arrow_backWróć do ofert pracy

Java developer (BE)

Polska

Oferujemy:

  • elastyczność godzin pracy i możliwość pracy zdalnej
  • ciekawe i wymagające projekty realizowane przez stale rozwijający się zespół
  • świetną atmosferę
  • stabilne warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju
  • szansę kreowania własnej kariery
  • udział w międzynarodowych projektach

Twoje zadania:

  • tworzenie nowych aplikacji oraz rozwój istniejących rozwiązań
  • praca w oparciu o Code Review
  • implementację rozwiązań w oparciu o testy jednostkowe oraz integracyjne
  • dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • praca w oparciu o metodyki zwinne (Scrum) zarządzania projektem
  • wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych
  • dokumentowanie tworzonych funkcjonalności

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka programowania Java 8+ na poziomie bardzo dobrym
  • znajomość frameworków Spring, Hibernate, Junit/TestNG
  • dobra znajomość co najmniej dwóch technologii Rest, Soap, WebServices
  • znajomość narzędzi Git, Jenkins, Confluence, JIRA, SoapUI
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację

Mile widziane:

  • doświadczenie z AWS
  • znajomość google API
  • doświadczenie w pracy z integracjami
  • znajomość dwóch z wymienionych silników baz danych (MySQL, Oracle, MSSQL, PostgreSQL)
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.