arrow_backWróć do ofert pracy

Java Developer – Big Data [rekrutacja online]

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Projektowanie interfejsu oraz modułów aplikacji
  • Praca na dużej ilości danych, przetwarzanie strumieniowe
  • Tworzenie przypadków brzegowych i wdrażanie zabezpieczeń

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Java Developera
  • Bardzo dobrą znajomość języka Java
  • Znajomość bibliotek wspierających testowanie np. Mockito, AssertJ, Arquillian
  • Znajomość zagadnień: SOLID oraz TDD
  • Znajomość technologii: Hibernate, Maven, JSF / AngularJS, Git
  • Doświadczenie w pracy z Oracle / SQL,
  • Doświadczenie w pracy z serwerami aplikacyjnymi wildfly/jboss
  • Znajomość HTML, JavaScript, CSS
  • Wiedzę z zakresu top 10 podatności OWASP

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.