arrow_backWróć do ofert pracy

Junior Project Manager [Rekrutacja online]

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdanej

Twoje zadania:

  • Prowadzenie dużych projektów IT, w tym projektowanie i wdrażanie nowych systemów i usług
  • Ścisła współpraca z kierownikiem projektu biznesowego
  • Zarządzanie i koordynacja procesów roboczych w ramach projektu
  • Monitorowanie wydajności systemów IT w celu określenia kosztów i sformułowania zaleceń dotyczących poprawy
  • Raportowanie postępów zgodnie z wymogami projektu

  • Doświadczenie w pracy z projektami IT
  • 3+ doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (C1)
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami