arrow_backWróć do ofert pracy

Młodsza/y Księgowa/y

Łódź

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Elastyczność godzin pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Świetną atmosferę
  • Możliwości rozwoju poprzez udział w kursach i szkoleniach

Twoje zadania:

  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Weryfikacja faktur zakupowych
  • Rozliczenie delegacji krajowych i zagranicznych
  • Wsparcie procesu płatności dokumentów
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby jednostki
  • Kontakt z klientami krajowymi i zagranicznymi

  • Doświadczenie w księgowości min. 1 rok
  • Dobrą znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • Praktyczną znajomość Pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • Bardzo dobrą organizację pracy własnej

Mile widziane:

  • Doświadczenie we współpracy z zespołami rozproszonymi (biura w Polsce i na świecie)

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami