arrow_backWróć do ofert pracy

.Net Developer [Lublin]

Lublin

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Tworzenie nowych aplikacji
  • Zapewnienie jakości, optymalizacji i ciągłości produktowej wdrażanych rozwiązań
  • Praca w oparciu o Code Review
  • Implementacja rozwiązań w oparciu o testy jednostkowe oraz integracyjne
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • Praca w oparciu o zwinne metodyki zarządzania projektem (Scrum)
  • Wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych
  • Dokumentowanie tworzonych funkcjonalności

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. 4 lata doświadczenia w .NET Framework i C#
  • Znajomość .NET Core (3.1)
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość SQL i EF Core
  • Znajomość ASP.NET Core (Web API)
  • Znajomość środowiska Visual Studio
  • Znajomość narzędzi Git
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację

Mile widziane:

  • Znajomość xpath
  • Znajomość Confluence, JIRA, GitHub

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.