arrow_backWróć do ofert pracy

.Net Developer [rekrutacja online]

Kraków

Oferujemy:

  • możliwość realizowania ciekawych i wymagających projektów
  • elastyczne godziny pracy
  • świetną, niekorporacyjną atmosferę
  • stabilne warunki zatrudnienia (UoP lub B2B)
  • możliwości rozwoju i awansu
  • bogaty pakiet benefitów
  • możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • tworzenie nowych aplikacji oraz rozwój istniejących rozwiązań
  • zapewnienie jakości, optymalizacji i ciągłości produktowej wdrażanych
  • rozwiązań
  • dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • praca w oparciu o zwinne metodyki zarządzania projektem (Scrum)
  • wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych
  • dokumentowanie tworzonych funkcjonalności

  • dobrą znajomość WPF (najlepiej w połączeniu z Caliburn)
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania generującego grafikę 2D/3D (może być także tworzenie gier 2D/3D)
  • dobrą znajomość matematyki i ewentualnie fizyki
  • umiejętności z obszaru DevOps, szczególnie automatyzacja procesu buildowego
  • znajomość j.angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.