arrow_backWróć do ofert pracy

Office 365 Specialist

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Zarządzanie usługami O365
  • Rozwiązywanie zgłoszonych incydentów i problemów oraz aktualizacja stanu otwartych zgłoszeń
  •  Współpraca z innymi administratorami oraz harmonizacja rozwiązań i procesów
  • Prowadzenie dokumentacji systemu
  • Uczestniczenie w opracowywaniu dokumentacji nowych rozwiązań
  • Współpraca z zespołami deweloperskimi przy uzgadnianiu konfiguracji usług O365 w zależności od potrzeb projektu

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (w komunikacji pisemnej i werbalnej)
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami