arrow_backWróć do ofert pracy

Professional Data Sientist

Twoje zadania:

  • Wspieranie industrializacji bazy kodowej Personify, w tym optymalizacja kodu i refaktoring
  • Ścisła współpraca z użytkownikami oraz zespołem projektowym
  • Uczestnictwo w spotkaniach SCRUM

  • Dobre zrozumienie Pythona (szeroka znajomość bibliotek Pythona, umiejętność pisania kodu pythonowego,znajomość dokumentów PEP
  • Doświadczenie pracy w NLP (co najmniej 1+ rok)
  • Stosowanie dobrych praktyk kodowania (DRY, KIS, zasady OOP)
  • Doświadczenie z Amazon AWS, w szczególności Redshift, AWS Lambda, S3, i ewentualnie inne
  • Doskonała znajomość języka SQL (w szczególności PgSQL)
  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, statystyki, matematyki, systemów informatycznych lub inne pokrewne doświadczenie
  • Bardzo dobre zrozumienie podstaw Data Science: testowanie modelowych zbiorów danych, overfitting, klasyfikacja, klasteryzacja
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych
  • Dobrą znajomość języka angielskiego min. B2

Oferujemy:

  • Możliwość realizowania ciekawych i wymagających projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę
  • Stabilne warunki zatrudnienia (UoP lub B2B)
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdanej
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.