arrow_backWróć do ofert pracy

Professional Product Designer

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Praca z projektem od małych detali interfejsów do dużych, strategicznych inicjatyw biznesowych
  • Budowanie testowalnych prototypów, weryfikowanie ich z użytkownikami i klientem
  • Ścisła współpraca z deweloperami na każdym etapie wdrażania w celu osiągnięcia wysokiej jakości produktu

  • 6+ lat doświadczenia pracy w UX
  • doświdczenie na stanowisku UX leada, UX consultanta
  • obycie w kompleksowych projektach (np. systemy do logistyki, ecommerce, CRM)
  • doświadczenie w definiowaniu i wdrażaniu strategii UX w projektach
  • zdoność do skutecznego argumentowania zasadności rozwiązań UX
  • doświadczenie we współpracy z product ownerami i innymi osobami z biznesu
  • Biegłą znajomość języka angielskiego

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.