arrow_backWróć do ofert pracy

Professional/Senior IT Project Manager

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdanej

Twoje zadania:

  • Bliska współpraca z IT Program oraz IT Operations Managerem w zakresie zarządzania harmonogramem, budżetem i zakresem projektów IT
  • Zarządzanie, gromadzenie, dokumentowanie i przekazywanie istotnych danych dotyczących projektu
  • Rozwiązywanie ograniczeń, problemów i utrudnień w realizacji projektu
  • Kierowanie identyfikacją, ustalaniem priorytetów, zarządzaniem, monitorowaniem i rozwiązywaniem problemów związanych z ryzykiem związanym z projektem oraz stosowanie działań zapobiegawczych i naprawczych
  • Nadzór nad zadaniami dla zespołu developerskiego oraz koordynacja prac osób zaangażowanych w realizację projektów
  • Współpraca przy tworzeniu architektury docelowego rozwiązania

  • Minimum 5 lata doświadczenia na stanowisku kierownika projektu w zakresie dostarczania oprogramowania
  •  Kompetencje w zakresie zarządzania projektami, znajomość narzędzi m.in. Confluence, Google Suite, JIRA, ServiceNow.
  • Znajomość metododyki Waterfall i Agile (Agile: Scrum, Kanban)
  • Zdolność do zarządzania wieloma priorytetami i projektami jednocześnie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (C1/C2)
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami