arrow_backWróć do ofert pracy

Professional UX Designer

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Przedstawianie pomysłów i projektów dla potrzebnych funkcjonalności
  • Dostarczanie regularnych statusów prac UX
  • Umiejętność łatwego dostosowywania się do zmieniającego się środowiska
  • Ścisła współpraca z zespołem UX, programistami, architektami systemu i klientami
  • Uczestniczenie w spotkaniach po 18:00 CET (2x/tydzień)

  • Doświadczenie min. 2 lata doświadczenia w obszarze UX (preferowane 4 lata)
  • Wiedza z zakresu UX doskonałe zrozumienie zasad projektowania i użyteczności
  • Doskonałe zrozumienie procesu UCD
  • Dobre zrozumienie standardów i trendów w projektowaniu UX
  • Badania i testy Umiejętność prowadzenia sesji badawczych z użytkownikami (zarówno osobiście jak i zdalnie)
  • Przygotowywanie makiet hi-fi
  • Doświadczenie z JIRA/Confluence
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym, zarówno w mowie jak i piśmie
Zatrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.