arrow_backWróć do ofert pracy

Professional UX/UI [rekrutacja online]

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Przeprowadzanie procesu projektowego od określenia potrzeb do ciągłego rozwoju, wykonania i utrzymania
  • Analiza istniejącego rozwiązania i zaproponowanie wartościowych zmian
  • Równoważenie celów użytkownika i biznesu, aby osiągnąć pożądane, realne i wykonalne rozwiązania
  • Współpraca z użytkownikami, deweloperami i product ownerami

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy ze złożonymi aplikacjami
  • Zrozumienie podejścia opartego na myśleniu projektowym i hipotezach Lean UX
  • Zdolność do krytycznego myślenia i zadawania pytań
  • Płynną znajomość j. angielskiego (C1)
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami