arrow_backWróć do ofert pracy

Programista .NET

Lublin, Białystok

Oferujemy:

  • udział w ciekawym i wymagającym projekcie międzynarodowym
  • elastyczność godzin pracy i możliwość pracy zdalnej
  • świetną atmosferę w pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju
  • szansę kreowania własnej kariery

Twoje zadania:

  • tworzenie nowych aplikacji oraz rozwój istniejących rozwiązań
  • zapewnienie jakości, optymalizacji i ciągłości produktowej wdrażanych rozwiązań
  • praca w oparciu o Code Review
  • implementację rozwiązań w oparciu o testy jednostkowe oraz integracyjne
  • dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • praca w oparciu o zwinne metodyki zarządzania projektem (Scrum)
  • wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych
  • dokumentowanie tworzonych funkcjonalności

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  •  min. 2 lata doświadczenia w .NET Framework i C#
  •  znajomość .NET Core
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość SQL i EF Core,
  • znajomość ASP.NET MVC Core i Web API
  • znajomość środowiska Visual Studio
  • znajomość narzędzi Git, Confluence, JIRA,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację

Mile widziane:

  • znajomość JIRA, Git
  • znajomość Angular 6
  • znajomość TypeScript i JavaScript

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.