arrow_backWróć do ofert pracy

Programista Salesforce – Akademia

Lublin, Kielce, Olsztyn

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • szkolenia wewnętrzne oraz możliwość zdobywania międzynarodowych certyfikatów
  • współpraca z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem
  • bogaty system pakietu benefitów (Karta Multisport, kursy językowe, prywatna opieka medyczna i inne)
  • elastyczne godziny pracy
  • brak dress code i luźną atmosferę pracy w zespole ludzi z poczuciem humoru

Jeśli:

  • chcesz nauczyć się technologii Salesforce od podstaw
  • interesują Cię rozwiązania chmurowe
  • chcesz pracować w ciekawych i rozwojowych projektach
  • chcesz mieć jasną ścieżkę kariery i awansu zawodowego

Jeśli posiadasz:

  • doświadczenie w programowaniu w Java, C# lub innym języku obiektowym
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • zaangażowanie

Obowiązki:

  • implementacja rozwiązań biznesowych w technologii Salesforce w oparciu o dokumentację
  • dokumentowanie własnego kodu
  • wykonywanie “code review” we współpracy z innymi członkami zespołu
  • dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • praca w oparciu o metodykę SCRUM

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.