arrow_backWróć do ofert pracy

Project Manager [rekrutacja online]

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdanej

Twoje zadania:

  • Analiza i ocena wstępnych wymagań projektowych w zakresie: wdrażania, ROI, ryzyka
  • Tworzenie planu projektu z uwzględnieniem: celów, zasobów kosztów, struktury projektu, zarządzania zmianą w organizacji współpraca ze Sponsorem Projektu
  • Ustanowienie stosownych procedur implementacji oraz zarządzania jakością. Odpowiedzialność za przestrzegania danych procedur
  • Monitorowanie oraz kontrolowania pracy zespołu projektowego oraz dostawców zewnętrznych
  •  Zarządzanie zmianą – definiowanie i wyjaśnienia wszelkich odchyleń od planu projektu. Raportowanie zgodnie z planem projektu i wdrożenie koniecznych działań korygujących
  • Zarządzanie ryzykiem – monitorowanie ryzyk oraz wdrażanie skutecznych działań naprawczych
  • Tworzenie raportów projektowych (czas, koszty, funkcjonalność, praca zespołowa, osiąganie celów itd.) oraz dokumentacji zawierającej sugestie zespołu dotyczące realizacji projektu

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w obszarze biznesu – nastawienie na zrozumienie potrzeb biznesowych organizacji oraz skuteczne wspieranie ich realizacji
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów IT
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1/C2)
  • Doświadczenie w organizacji i zarządzaniu zespołem rozproszonym
  •  Doświadczenie w realizacji projektów z wykorzystaniem kaskadowych i zwinnych metodyk
  • Certyfikacja PMP/Scrum będzie dodatkowym atutem

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami