arrow_backWróć do ofert pracy

Scrum Master [rekrutacja online]

Polska

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Organizacja oraz planowanie pracy zespołu zgodnie z metodyką Agile/Scrum
  • Współpraca z rozproszonymi zespołami developerskimi w międzynarodowym środowisku
  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność zespołów oraz jakość tworzonych produktów
  • Dbanie o ciągle doskonalenie standardów Scrum w zespole
  • Wspieranie zespołu pod względem komunikacji na każdym etapie projektu

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Scrum Mastera
  • Doświadczenie w pracy z zespołami stosującymi metodyki zwinne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Certyfikat Scrum Mastera będzie dodatkowym atutem

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.