arrow_backWróć do ofert pracy

Python Developer [rekrutacja online]

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdanej

Twoje zadania:

  • Implementacja nowych rozwiązań w technologii Python
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Projektowanie, tworzenie i wdrażanie interaktywnych stron
  • Ścisła współpraca z użytkownikami oraz zespołem projektowym
  • Uczestnictwo w spotkaniach SCRUM

  • 2+ lata doświadczenia w programowaniu w Python 3
  • Doświadczenie w używaniu webowych frameworków opartych na Pythonie (Flask)
  • Doświadczenie w tworzeniu tworzeniu webowych frameworków opartych na Pythonie
  • Doświadczenie w używaniu systemów opartych na Linuksie do tworzenia i wdrażania webserwerów
  • Posiadasz doświadczenie z użyciem API REST, JS
  • Znajomość obsługi Pythona w Jupyter Notebook
  • Dobrą znajomość języka angielskiego min. B2
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.