arrow_backWróć do ofert pracy

Salesforce Developer

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Rozwijanie, utrzymywanie i tworzenie nowego oprogramowania, modułów i funkcji
  • Rozwijanie, utrzymywanie i tworzenie unit testów zgodnie z wytycznymi/standardami projektu
  • Estymacja zadań projektowych
  • Utrzymywanie jakości kodu zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w projekcie
  • Analiza i rozwiązywanie problemów w ramach 2 linii wsparcia systemu
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • Min. 3 lata doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań opartych o SFDC
  • Wiedzę o Apex, Visualforce, Javascriptm SOQL, usługach sieciowych (SOAP, REST), GIT
  • Znajomość narzędzi migracji Ant, CI/CD
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Znajomość analizy problemów i debugowania aplikacji
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi takich jak JIRA

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.