arrow_backWróć do ofert pracy

Scrum Master

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

Wsparcie Scrum Teamu w zakresie:

  • instruowania członków zespołu, na czym polega samo zarządzanie, interdyscyplinarność;
  • pomagania Scrum Teamowi skupić się nawytwarzaniu wartościowych Incrementów zgodnych z Definicją Ukończenia
  • dbania o to, aby wszystkie wydarzenia scrumowe się odbywały, były konstruktywne i produktywne oraz by mieściły się w wyznaczonych ramach czasowych

Wsparcie Product Ownera w zakresie:

  • pomagania w znajdowaniu technik pozwalających na skuteczne określenie Celu Produktu oraz zarządzania Product Backlogiem
  • pomagania Scrum Teamowi zrozumieć potrzebę jasnego i zwięzłego formułowania elementów Product Backlogu
  • pomagania we wprowadzeniu empirycznego podejścia do planowania pracy nad produktem w złożonym środowisku
  • wspomagania współpracy z interesariuszami, kiedy zostanie o to poproszony lub kiedy zachodzi taka potrzeba.

Wsparcie organizacji w zakresie:

  • przewodzenia organizacji, szkolenia i instruowania jej w procesie wdrażania Scruma
  • planowania i doradzania w wykorzystaniu Scruma w organizacji
  • pomagania pracownikom i interesariuszom w zrozumieniu oraz stosowaniu empirycznego podejścia do złożonych problemów
  • usuwania barier pomiędzy interesariuszami a Scrum Team’ami

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia komercyjnego jako Scrum Master
  • Doświadczenie w pracy z rozproszonymi zespołami developerskimi w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobrą znajomości procesu wytwarzania oprogramowania przy użyciu metodyk zwinnych
  • Bardzo dobrą znajomość j.angielskiego
  • Doświadczenie w administrowaniu narzędziami Agile (takimi jak Jira)
  • Doświadczenie z DevOps, TDD, ATDD
  • Certyfikat Scrum Mastera będzie dodatkowym atutem
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.