arrow_backWróć do ofert pracy

Senior AEM Frontend Developer

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu
  •  Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie aplikacji webowych oraz portali internetowych w oparciu o platformę Adobe Experience Manager (AEM)
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji
  • Bieżące rozwiązywanie problemów i wsparcie systemów produkcyjnych

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w tworzeniu i rozwoju oprogramowania, w tym aplikacji internetowych
  • Znajomość standardów internetowych oraz projektowania stron RWD pod najnowsze wersje przeglądarek WWW
  • Bardzo dobra znajomość Javascript, HTML5, CSS3, LESS/SASS
  • Znajomość narzędzi Webpack / Gulp
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z AEM 6.x
  •  Doświadczenie w implementacji rozwiązań AEM w tym tworzenie AEM Templates, Components z wykorzystaniem Sightly/HTL, Sling Models, Client Libraries, Coral UI / Granite UI
  • Dodatkowym atutem jest doświadczenie w wykorzystaniu Editable Templates, Style System, Core Components
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.