Senior Java Developer / Python Developer [rekrutacja online]

Polska

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdanej

Twoje zadania:

  • Implementacja nowych rozwiązań w technologii Java i/lub Python
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami.
  • Uczestnictwo w spotkaniach SCRUM
  • Współpraca z innymi zespołami projektowymi i działami w organizacji.

  • Doświadczenie w projektach developerskich wykorzystujących technologie Java i/lub Python
  • Znajomość technologii: Docker, Podman, Buildah
  • Doświadczenie z wykorzystaniem platformy Amazon AWS/ Azure
  • Bardzo dobrą znajomość: Kubernetes (najlepiej RANCHER) z wykorzystaniem YAML’a
  • Znajomość technologii streamingowych (np. Kafka, RabbitMQ)
  • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle)
  • Wiedzę na temat nierelacyjnych baz danych (np. MongoDB)
  • Doświadczenie w projektach z wykorzystaniem przechowywania danych (ROSS)
  • Doświadczenie we wdrażaniu sieci serwisowej : Istio, Envoy, Kong
  • Znajomość: RESTful API (Swagger)

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandyd