arrow_backWróć do ofert pracy

Senior Java developer [rekrutacja online]

Warszawa

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy.
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w szerokim zakresie.
  • Praca przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii.
  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej.
  • Spotkania integracyjne, konkursy wewnątrz firmowe, ciekawe pakiety benefitów.
  • Stabilność zatrudnienia i przyjazna atmosfera pracy.

Twoje zadania:

  • Budowa oprogramowania na potrzeby projektu wojskowego
  • Pielęgnacja oprogramowania
  • Współpraca z zespołem

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość: Java SE 8, Spring (głównie Spring Boot), REST, JSON, XML i Web Services
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziana znajomość JIRA, Confluence, GIT, Junit, SQL, Hibernate lub JPA, SCRUM

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.