arrow_backWróć do ofert pracy

Senior Marketing Cloud Consultant

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Projektowanie funkcjonalne, projektowanie procesów, testowanie i definiowanie procedur wsparcia
  • Budowanie trwałych relacji z kluczowymi partnerami klienta
  • Współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin, aby wprowadzać innowacje i budować najlepsze rozwiązania

  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Certyfikaty: Marketing Cloud Consultant i Marketing Cloud Developer
  • Doświadczenie w co najmniej trzech projektach wdrożeniowych Marketing Cloud
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Doświadczenie w pracy z technologiami front-end (podstawy JS, HTML, CSS)
  • Doświadczenie w pracy z relacyjną bazą danych i podstawowa znajomość SQL
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy Marketing Automation
  • Znajomość Marketing Cloud i Pardot
  • Umiejętność samodzielnej pracy nad projektem (wykonywanie analizy biznesowej, wykonywanie zaawansowanej konfiguracji na Marketing Cloud Core i powiązanych platformach Marketing Cloud, tworzenie User Stories)
  • Doświadczenie w pełnieniu roli konsultanta wiodącego w projekcie oraz umiejętność zarządzania małym zespołem projektowym
  • Umiejętność przeprowadzenia i udokumentowania wyników analizy biznesowej i systemowej

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.