arrow_backWróć do ofert pracy

Senior .Net Developer [rekrutacja online]

Gliwice

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Kodowanie w technologiach takich jak C# czy Java
  • Budowa/wsparcie budowy środowiska continuous integration, testing, automation building w środowisku .NET
  • Tworzenie i modyfikacja wybranych bibliotek (m.in. DLL) i interfejsów w zależności od potrzeb
  • Znajomość baz Oracle i PL/SQL – wymagana wiedza w zakresie struktur danych

  • Kilkuletnie doświadczenie w  .NET Framework 4.5 -> 4.8 , WinForm  , ADO .NET
  • Doświadczenie w GitHub, Git, SonarQube, Jenkins

Mile widziane:

  • Znajomość WCF, WPF, .NETCore

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.