arrow_backWróć do ofert pracy

Senior Product Owner [rekrutacja online]

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdanej

Twoje zadania:

  • Analiza i priorytetyzacja wymagań interesariuszy
  • Monitorowanie postępów pracy i ich raportowanie
  • Ustalanie roadmapy dla rozwoju produktu
  • Zarządzanie backlogiem produktu
  • Zarządzanie ryzykiem związanym z produktem i eskalacja ryzyka do DM
  • Odpowiedzialność za przekazywanie DM informacji o statusie produktu
  • Zarządzanie całościowo produktem
  • Współpraca z architektami

  • 5+ lata doświadczeń na stanowisku PO/PM
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Rozumienie dziedziny biznesu i proaktywnej propozycji wymagań oraz doświadczenie w braniu odpowiedzialności za podejmowanie decyzji dotyczących produktu
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (C1/C2)
  • Doświadczenie w organizacji i zarządzaniu zespołem rozproszonym
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami