arrow_backWróć do ofert pracy

Senior Python Developer

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Całkowita odpowiedzialność techniczna (współdzielona z zespołem programistów) za systemy klienta
  • Praca nad systemem laboratoryjnym klienta
  • Analizowanie wymagań i szacowanie czasu realizacji
  • Rozwiązywanie różnic w projekcie lub kierunku implementacji w ramach zespołu programistów
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań integracyjnych z systemami
  • Utrzymywanie aktualności bibliotek kodu i opartych na nich technologii
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji dla aplikacji

  • Co najmniej 5+ lat doświadczenia w kodowaniu w języku Python (numpy, scipy, scikit-learn, tensorflow, matplotlib)
  • Co najmniej 6+ lat doświadczenia pracy w SQL
  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania
  • Znajomość technologii: MySQL, Jenkins, Bitbucket, Docker (must have)
  • Dostępność do zdalnych spotkań po godzinie 17:00 2-3 razy w tygodniu
  • Płynna znajomość języka angielskiego (B2/C1)
Zatrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.