arrow_backWróć do ofert pracy

Senior Python Developer

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  •  System publikowania danych na portalu klienta (utrzymanie/obsługa)
  • Implementacja nowych rozwiązań w technologii Python
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Prowadzenie testów jednostkowych
  • Implementacja narzędzi administracyjnych
  • Wsparcie dla użytkowników końcowych w języku Python

  • Zaawansowane umiejętności programowania w Pythonie
  • Doświadczenie z rdzeniem Pythona (Iteratory, generatory)
  • Doświadczenie z Git VCS i Git Flow standard
  • Znajomość języka SQL, relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w integracji z backendem poprzez API (REST, JSON over HTTP, etc.),
  • Znajomość JavaScript, HTML i CSS
  • Doświadczenie z git VCS i git flow standard,
  • Dobrą znajomość języka angielskiego (B2/C1)
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.