arrow_backWróć do ofert pracy

Senior Python Developer

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Praca nad systemem laboratoryjnym klienta
  • Całkowita odpowiedzialność techniczna (współdzielona z zespołem programistów) za system klienta
  • Zapewnienie wysokiej jakości procesów (DoR/DoD, proces QA, zarządzanie wiedzą, CI/CD)
  • Analiza wymagań i szacowanie kosztów realizacji
  • Zaprojektowanie architektury systemu zgodnie z standardami klienta

  • Znajomość technologii: Python, Pyramid, Flask, SQLAlchemy, Javascript, MySQL, Jenkins, Bitbucket, Docker
  • Doświadczenie w kierowaniu rozproszonymi zespołami programistów
  • Doświadczenie w pracy w globalnym środowisku
  • Dostępność do zdalnych spotkań po godzinie 17:00 2-3 razy w tygodniu
  • Dyspozycyjność do regularnych spotkań (1 raz w miesiącu) w biurze klienta w Warszawie
  • Płynną znajomość języka angielskiego
Zatrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.