arrow_backWróć do ofert pracy

Senior UX Designer [rekrutacja online]

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdanej

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność za kluczowe elementy projektów związanych z produktem klienta z branży farmaceutycznej
  • Pomoc w ustalaniu zakresu i planowaniu przedsięwzięć UX-owych
  • Tworzenie wysokiej jakości produktów UX
  • Współpraca z zespołem grafików oraz developerów

  • 3+ lata doświadczeń na stanowisku UX developera
  • Wiedzę i umiejętności z zakresu UI
  • Umiejętność kreatywnego myślenia
  • Nie boisz się samodzielności
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1)
  • Doświadczenie w pracy z zespołami rozproszonymi
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami