arrow_backWróć do ofert pracy

Service Owner [rekrutacja online]

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdanej

Twoje zadania:

  • Zarządzanie wydajnością, dostępnością i licencjami na oprogramowanie, negocjacje umów wsparcia technicznego
  • Planowanie zarządzania cyklem życia projektu (konserwacja, aktualizacje, dostosowania do ogólnej architektury IT)
  • Utrzymywwanie dobrych relacji biznesowych w celu zrozumienia potrzeb klienta i dostosowania rozwiązań problemów
  • Analiza procesu biznesowego od początku do końca

  • Doświadczenie w pracy z projektami IT
  • 5 + doświadczenia w pracy jako System Owner lub Manager Operacyjny (z doświadczeniem w procesach walidacyjnych)
  • Wiedzę z zakresu ITIL
  • Doświadczenie w utrzymaniu i eksploatacji systemów chmurowych oraz zarządzaniu dostawcami
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w pracy z rozproszonymi, międzynarodowymi zespołami
  • Płynną znajomość języka angielskiego (C1)