arrow_backWróć do ofert pracy

Solution Architect

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Projektowanie systemów
  • Integracja z interfejsami zewnętrznymi
  • Definownie wymagań security dla systemów działających globalnie
  • Współpraca z Business Analitykiem nad zbieraniem wymagań i designem

  • Minimum 8 lat doświadczenia w pracy związanej z rozwojem oprogramowania w projektach korporacyjnych
  • Umiejętność zarządzania wieloma priorytetami i projektami jednocześnie
  • Umiejętność aktywnego inicjowania i prowadzenia optymalizacji architektury i procesów oraz wprowadzania nowych rozwiązań
  • Doświadczenie w pracy w metodykach Agile Development
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej C1
  • 5+ lat doświadczenia w projektowaniu, budowaniu i wdrażaniu hurtowni danych
  • Znajomość języka SQL (Structured Query Language) oraz umiejętność ekstrakcji danych
  • Doświadczenie w zakresie najlepszych praktyk DB/ETL
  • Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji

ZATRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.